Content

Co všechno můžete najít na dni otevřených dveří?
Je toho tady hodně, tak pár vychytávek, jak vše rychle najít.

Dlaždice

Připravili jsme pro vás 30 jedinečných dlaždic, které zábavně a interaktivně popisují naší školu. Dlaždice jsou také hlavní programovou náplní dne otevřených dveří. Dlaždice najdete na hlavní stránce a po kliknutí zobrazíte jejich obsah.

Videokonference

Pro přímé spojení můžete využít pět místností (roomů), kde budou učitelé po celou dobu dne otevřených dveří připraveni zodpovídat vaše dotazy, prezentovat informace o oborech nebo si jen tak popovídat o tom, jak to u nás chodí. A určitě doporučujeme Student ROOM, kde můžete diskutovat přímo s žáky. Jednotlivé místnosti najdete na počítači na třetím řádku s dlaždicemi, na mobilu pak na 11. až 15. dlaždici v pořadí. Jednoduše sjíždíte dolů a za chvíli objevíte jednotlivé roomy.

Levé menu

Na téměř každé stránce najdete levé menu. Musíte se velmi pozorně dívat do levého horního rohu, kde objevíte tuto ikonu .
Když na ni kliknete zobrazí se vám nabídka základních informací o škole, projektech, referencích studentů a mapky, kde vlastně sídlíme a jak se k nám dostanete. Tyto informace najdete jen tam, v dlaždicích nejsou.

Filtrace dlaždic

Už víte, který obor chcete studovat? Díky pravému menu na úvodní stránce s dlaždicemi si můžete vyfiltrovat pouze ty dlaždice, které vás zajímají.
Slouží k tomu tato ikona v pravém horním rohu. Tady na stránce ji nenajdete, filtrovat můžete pouze úvodní stránku s dlaždicemi.